Jdi na obsah Jdi na menu
 


Větřkovice, Pudlí víkend 31.5.-1.6.2008

4. 6. 2008

Akce pudlsraz pro nás začala už v pátek, příjezdem v 16 hod na náš známý agilitykemp.Očekávali jsme první pudlí přátelé. Nejdříve dorazil Bedřich, bratr Boženy se svými prima páníky. Hned za nimi dorazila malá stříbrná holčička Kiarka se svou paničkou z Prahy a na pokec dojela i Monika s černou střední Claudií. Béďův páník nás přivítal tradičním nápojem slivovičkou, která nás v tom vedru rozpálila ještě více. Nakonec dorazila CHS Teschiro se s vými veverkami. Po ubytování jsme zahájili společné klábosení u skleničky výborného vína.

V sobotu se k nám ještě přidala Jana s Jardou se svou černou smečkou a velký černý pudl s paničkou. Přes velké teplo, neb sluníčko se velmi snažilo, jsme začali ukázků střihů psa na velkém Arrmijanovi, který předvedla p.Procházková. Na programu byla ukázka flyballu a agility, ale pro velké teplo jsme vyhlásili odpolední siestu, kterou někteří využili na seznámení se s místním rybníkem. K večeru došlo na zmíněné sporty, kde si to všichni pejsci mohli vyzkoušet.. Den jsme zakončili opékaním klobásek a grilovaním masa.

V neděli ráno jsme si přivstali, aby mohly vypuknout soutěže dokud sluníčko ještě nepálí.Pejsci se společně s páníky utkali v flyballu, agility, v chytání míčků, v běhu za páníčkem a ve stopování balíčků tvarůžek :-)).MMCH všichni ho našli. :-))

Bedřich je našel za necelých 10 vteřin !!!

http://www.stream.cz/video/9/87821-pudli-vikend-stopa-beda 

Celá psí smečka se dobře snášela nedbajíc na barvu pleti či velikost ! Stejně tak kudrnáči snášeli naše čivinky a a jorkholky. Troufnu si říct, že si to všichni užili, že to bylo fajň. Nakonec jsme rozdali diplomy a ceny a udělali památeční fotečky.